Trwa wczytywanie produktów

Certyfikaty/Dyplomy

Papier
Termin realizacji
Zamów w ciągu: : :
Termin realizacji: *
*Pod warunkiem złożenia zamówienia i dostarczenia poprawnych plików w wyżej wyznaczonym czasie.

Poczekaj na wczytywanie edytora

Usługi

Podane ceny są kwotami netto.

Opis

Druk certyfikatów i dyplomów zyskał uznanie firm prowadzących działalność edukacyjną. Ciężko już sobie wyobrazić ukończenie kursu lub szkolenia bez otrzymania profesjonalnego, spersonalizowanego certyfikatu potwierdzającego uzyskane kwalifikacje. 
 
Wydruki certyfikatów i dyplomów wykonujemy na jednej z najlepszych drukarek cyfrowych na świecie.  Proponujemy wydruk w zależności od indywidualnej potrzeby na trzech różnych papierach. Wszystkie nasze papiery nadają się do ręcznego wpisywania danych uczestników o ile miejsce na nie przeznaczone nie jest przygotowane w projekcie do zadruku tonerem. 
 
Papier premium - najwyższej jakości, idealnie gładki, niepowlekany papier satynowy o podwyższonej białości. Papier do kolorowego zadruku cyfrowego w 100% z celulozy. Pozwala na uzyskanie świetnej jakości wydruków pozostawiając wierne odwzorowanie kolorów. 

Papier kreda - używany przez nas papier kredowy to wysokiej klasy powlekany papier bezdrzewny o matowej powierzchni gwarantujący doskonały kontrast między tekstem i ilustracjami. Charakteryzuje się równomiernym, obustronnym powleczeniem oraz bardzo dobrą stabilnością wymiarową. Dzięki wysokiemu spulchnieniu papier jest grubszy, lecz nie cięższy. Jasne kolory i półcienie są doskonale utrwalane dzięki wyjątkowemu odcieniowi bieli i nieskazitelnie matowej powierzchni.
 
Papier perłowy - papier wykonany z wysokiej jakości papieru metalizowanego perłowego o gramaturze 230 g/m2. Certyfikat wykonany na tym papierze sprawdzi się świetnie przy specjalnych okazjach. 
 
Oferowane przez nas certyfikaty i dyplomy mogą być na Państwa życzenie cyfrowo spersonalizowane. Zaoszczędzi to czas i doda wydrukowi profesjonalizmu. W przypadku braku projektu oferujemy pomoc przy jego przygotowaniu.

Ceny obowiązują przy druku z dobrze przygotowanych plików pdf, druk jednostronny.
Jeden wzór, lub różne wzory strona po stronie w pliku pdf .

Nie znalazłeś czego szukasz?

Napisz do nas! Na pewno znajdziemy jakieś rozwiązanie. Nasz dział obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

copyland@copyland.com.pl 91 484 00 47

Podsumowanie

Certyfikaty/Dyplomy
Papier: Kreda 350g
Termin realizacji:
Nakład szt.
i

Pliki z projektem wgrasz w nastepnym kroku

Cena brutto
Cena netto